Група компаній «Укртепло» - один з лідерів українського ринку енергоощадних технологій. Наша спеціалізація - проекти із заміщення традиційних енергоносіїв (газ, мазут) місцевими видами палива (пелети, брикети, тріска, солома тощо). Для цього ми переобладнуємо газові котельні або будуємо нові, забезпечуємо їх власними твердопаливними котлами і паливом. Після цього щорічні витрати на опалення для замовника можуть знизитися майже удвічі.

БІЛЬШ БІЛЬШ БІЛЬШ БІЛЬШ
100 800 1 360 000 м2 1000
котелень співробітників опалювальної площі проектів
Компанія, яка вже заощадила по гривні кожному українцю, а бюджету 42 мільйони гривень

Новини:

Ініціатор та інвестор проекту, група компаній «Укртепло», пробурила перші свердловини для видобутку біогазу на одному з найбільших та найстаріших сміттєзвалищ у Західній Україні – Рівненському міському полігоні твердих побутових відходів. Реалізація цього проекту сприятиме вирішенню екологічних проблем і попередить виникнення трагедій на кшталт тієї, яка влітку цього року сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова.

13.09.16

Центр вирощування саджанців енергетичної верби функціонує у Київській області на площі в 50 га. Тут навесні цього року ГК «Укртепло» висадила маточник із шведських сортів цієї рослини, компанія закупила їх безпосередньо в скандинавських постачальників. Перший урожай саджанців енергетичної верби буде зібрано вже осінню цього року. «Укртепло» планує постачати їх вітчизняним компаніям, зацікавленим у вирощуванні енергетичних рослин і отриманні додаткових доходів від власних та орендованих земель. 

20.07.16

Котли «СЭТ»

cet

Котли «GREENBURNER»

grennburner logo

Котли «KARA Energy Systems»

kara logo